Návrat k již zveřejněné práci

Ke zveřejněné práci se lze dostat dvě způsoby:
  • pomocí pravého postranního panelu
  • vyhledáním práce v repozitáři
Přístup k práci pomocí pravého postranního panelu

K zveřejněné práci se vrátíte přes položku Příspěvky v pravém postranním panelu. Zobrazí se vám seznam nedokončených a archivovaných příspěvků.

Klikněte na název archivované (vložené) práce, kterou chcete upravit. Záznam práce se vám otevře v okně prohlížeče.

V pravém postranním panelu se zobrazí záložka Editovat tento záznam. Klikněte na ni.

Zobrazí se vám nabídka podobná té následující.

Přístup k práci jejím vyhledáním

Zadejte do vyhledávacího pole na úvodní stránce vyhledávací dotaz, který vám práci vyhledá. Pro vyhledávání práce je možné použít například její název, autora a podobně. V případě, že se práce nachází v repozitáři, zobrazí se vám ve výsledcích vyhledávání.

Klikněte na výsledek vyhledávání, který odpovídá vašemu dotazu. Zobrazí se vám opět záznam příslušné práce.

V pravém postranním panelu klikněte na záložku Editovat tento záznam.

Zobrazí se vám nabídka podobná té následující.

Předchozí stránkaÚprava záznamu Následující stránkaZnepřístupnit / smazat