Facebooktwitterrssyoutube
A
A

Ústřední knihovna Univerzity Karlovy

Učebny

V prostorách Ústřední knihovny Univerzity Karlovy jsou k dispozici nově zrekonstruované učebny, které umožňují interaktivní formy výuky.

Kromě stabilního vybavení (uvedeno u jednotlivých místností) je možné si vypůjčit také notebooky a myši.

V případě zájmu o využití místností se obracejte na sekretariát Ústřední knihovny.

Učebna 216

Učebna má kapacitu 16-18 studijních míst (dle uspořádání nábytku) + 1 přednášející.

Součástí vybavení učebny jsou stoly, židle, velkoplošná dotyková televize s Polycomem (možnost sdílet obsah z notebooku nebo využít interaktivní bílou tabuli), klimatizace, zatemňovací rolety.

Učebna 208

Učebna se skládá ze dvou částečně oddělených místností a má kapacitu 11 + 11 studijních míst + 1 přednášející / s možností usazení asistenta.

Součástí vybavení učebny jsou stoly, židle, stolní počítače, 1 velkoplošná televize s Polycomem + 1 náhledová obrazovka pro místnost částečně stavebně oddělenou od místnosti s velkoplošnou televizí.

Učebna 207a (Chodba A)

Učebna má kapacitu 8 studijních míst.

Součástí vybavení učebny jsou stoly, židle, 1 velkoplošná dotyková televize s Polycomem (možnost sdílet obsah z notebooku nebo využít interaktivní bílou tabuli), klimatizace, zatemňovací rolety.

Z této učebny bude do budoucna možné vysílat hlas přednášejícího a studentů (skrze stropní mikrofony) a obraz na televizi do učebny Chodba B.

Učebna 207b (Chodba B)

Učebna má kapacitu 10 studijních míst.

Součástí vybavení učebny jsou stoly, židle, 1 velkoplošná televize s Polycomem (možnost sdílet obsah z notebooku nebo využít interaktivní bílou tabuli), klimatizace, zatemňovací rolety.

Audiovizuální laboratoř

V současné době probíhá dovybavení laboratoře, která bude umožňovat tvorbu audiovizuálních materiálů.


Učebny vznikly v rámci projektu Vytvoření infrastruktury pro Centrum e-learningu (reg. č. CZ.02.2.67/0.0/0.0/16_016/0002301).