Videozáznam: E-zdroje ve výuce

17.04.2024 9:30 – 12:30 proběhl webinář „E-zdroje ve výuce – příklady dobré praxe“.

Záznam a jednotlivé prezentace najdete na webu Asociace knihoven vysokých škol.

Akce je určena pro pedagogy, doktorandy (ať už učí nebo budou učit) a pro VŠ knihovny, které znají e-zdroje z té druhé strany.

Na webináři vystoupí několik zkušených pedagogů z rozdílných oborů i vysokých škol a představí, jak e-zdroje zapojují do své výuky. Na příkladech dobré praxe uvedou, jaké úkoly spojené s e-zdroji a vyhledáváním informací svým studentům zadávají i jak zadané úkoly vyhodnocují. Představí klady i zápory práce s e-zdroji a také své zkušenosti při spolupráci s knihovnou.

Více informací, včetně programu webináře najdete na webu AKVŠ viz https://www.akvs.cz/akce/akce-2024/e-zdroje-ve-vyuce/, registrace předem není nutná.

Webinář pořádá který pořádá Pracovní skupina pro elektronické informační zdroje AKVŠ ČR ve spolupráci s jednotlivými VŠ.

Aktuality. Post.