Facebooktwitterrssyoutube
A
A

Ústřední knihovna Univerzity Karlovy

Kontakty

Helpdesk centrální podpory Turnitinu 

V případě technických či metodických dotazů ohledně systému Turnitin se prosím obracejte na centrální podporu prostřednictvím Helpdesku.

Centrální podpora Turnitinu

Jméno Telefon  
Mgr. Hana Ovesleová, Ph.D. 224 491 450 turnitin-centralni-podpora-l@cuni.cz
 

Fakultní koordinátoři Turnitinu

Fakulta Jméno E-mail
KTF PhDr. Petra Oulíková, Ph.D. oulikova@ktf.cuni.cz
ETF Mgr. Pavel Moskala, Th.D. moskala@etf.cuni.cz
HTF Mgr. Kateřina Patová katerina.patova@htf.cuni.cz
PF Mgr. Michal Říha rihamich@prf.cuni.cz
1. LF PhDr. David Horváth david.horvath@lf1.cuni.cz
2. LF Mgr. Drahomíra Dvořáková drahomira.dvorakova@lfmotol.cuni.cz
3. LF MUDr. Josef Fontana josef.fontana@lf3.cuni.cz
LFP Mgr. Michaela Matoušková michaela.matouskova@lfp.cuni.cz
PhDr. Dana Zdeňková Dana.Zdenkova@lfp.cuni.cz
LFHK Ing. Jan Freiberg freiberj@lfhk.cuni.cz
FaFHK Mgr. Šárka Handlová handlovas@faf.cuni.cz
FF Bc. Michaela Málková michaela.malkova@ff.cuni.cz
Bc. Helena Filipová helena.Filipova2@ff.cuni.cz
Bc. Petra Steinbergerová petra.steinbergerova@ff.cuni.cz
PřF Mgr. Eva Tesaříková Březinová eva.tesarikova@natur.cuni.cz
MFF PhDr. Petra Hoffmannová hoffmannova@knih.mff.cuni.cz
PedF PhDr. Jakub Lapeš jakub.lapes@pedf.cuni.cz
FSV Ing. Karolína Kutišová karolina.kutisova@fsv.cuni.cz
FTVS doc. PhDr. Miroslav Petr, Ph.D petr@ftvs.cuni.cz
FHS Mgr. Tomáš Holeček, Ph.D. tomas.holecek@fhs.cuni.cz
CERGE Mgr. Lucie Vasiljevová Lucie.Vasiljevova@cerge-ei.cz
Deborah Lucile Nováková, M.A. Deborah.Novakova@cerge-ei.cz

Pozn.: V případě, že potřebujete oslovit všechny fakultní koordinátory najednou, můžete využít email turnitin-koordinatori-l@cuni.cz.