Facebooktwitterrss
A
A

Ústřední knihovna Univerzity Karlovy

Rezervační systém Adobe Connect UK spuštěn

For English scroll down

Prosíme věnujte pozornost tomuto opatření. Z důvodu velké vytíženosti univerzitního prostředí Adobe Connect jsme v těchto dnech nuceni limitovat počet souběžně běžících online konferencí zavedením povinné rezervace na konkrétní datum a čas.

Rezervační formulář: https://knihovna.cuni.cz/rezervaceACUK

Před vyplněním rezervačního formuláře doporučujeme zkontrolovat obsazenost Adobe Connect Univerzity Karlovy na https://knihovna.cuni.cz/obsazenostACUK. Pro urychlení rezervace doporučujeme volit zejména zeleně označené časy.

Aktuálně je možné rezervovat čas vždy pouze od celé hodiny (v rozmezí 7:00-21:00), na max. 60 minut.

V případě dotazů technického rázu se můžete obracet na tomas.nikl@ruk.cuni.cz, v případě dotazů k rezervacím se obracejte na webinare@cuni.cz.

Děkujeme za spolupráci.

–tým Ústřední knihovny


Reservation system for webinars in Adobe Connect

Please pay attention to this announcement. Due to extreme overload of Adobe Connect of Charles University, we are forced to limit the number of concurrent online conferences by introducing a reservation system where you need to book a specific date and time.

Reservation formhttps://knihovna.cuni.cz/rezervaceACUK

Before filling in the reservation form, we recommend checking the availability of Adobe Connect of Charles University at https://knihovna.cuni.cz/obsazenostACUK. In order to speed up the booking process, we recommend choosing the time slots marked in green.

At the moment it is only possible to book slots from the whole hour (between 7am and 9pm) for a maximum of 60 minutes.

If you have any technical questions, please contact Tomáš Nikl at tomas.nikl@ruk.cuni.cz, for enquiries about reservations, please contact webinare@cuni.cz.

We apologise for any inconvenience and thank you for your cooperation.

–Central Library team

Aktuality, Vzdělávání and tagged , , . Post.