Ústřední knihovna dočasně půjčuje notebooky studentům

Rozbil se vám osobní počítač a nemáte se jak připojit k online výuce nebo na čem psát seminární práce? Ústřední knihovna nabízí možné řešení.

Po dobu mimořádných opatření si mohou studenti bakalářského a magisterského studia Univerzity Karlovy požádat o dočasné zapůjčení notebooku pro studijní účely. Přednost mají studenti, kteří splňují podmínky pro přiznání sociálního stipendia a ubytovacího stipendia ve zvýšené výměře (dle aktuálně platných univerzitních předpisů), a studenti se speciálními potřebami.

Zápůjčku lze domluvit e-mailem na barbora.hlinkova@ruk.cuni.cz nebo telefonicky na +420 773 773 131.

Notebooky byly pořízeny v roce 2019 z projektu Vytvoření infrastruktury pro Centrum e-learningu (reg. č.: CZ.02.2.67/0.0/0.0/16_016/0002301).

Aktuality. Post.