Školení základní práce se systémem Turnitin

Ústřední knihovna UK pořádá školení základní práce se systémem Turnitin pro všechny zájemce z řad zaměstnanců UK o jeho využití ve výuce.

Kdy: 25. listopadu 2019 od 17:00 do 18:30

Kde: Zelená posluchárna (uč. č. 141), Celetná 20, Praha 1

REGISTRACE možná skrze nový Jednotný vzdělávací portál pro zaměstnance UK.

Více informací o jednotném vzdělávacím portálu naleznete na stránkách Univerzity Karlovy.

V případě nejasností a dotazů ohledně přihlášení se obraťte na centrální podporu.

V případě zájmu o praktické vyzkoušení aplikace Turnitin přímo v průběhu semináře je možné si přinést svůj vlastní notebook nebo tablet, pro základní seznámení to však není nezbytné. Zařízení musí mít zajištěno bezdrátový přístup k Internetu, např. prostřednictvím sítě Eduroam nebo vlastního mobilního připojení. Pro přihlášení do aplikace jsou potřebné znát své přístupové údaje do Centrální autentizační služby UK.

Aktuality, Turnitin, Vzdělávání. Post.